| ASIN | B0B1JRGGLF |
| ASIN | B0B1JRGGLF |
| Active Ingredients | Centella asiatica extract50.47, water |
| Benefits | Oil Control |
| Best Sellers Rank | 14,019 in Beauty ( See Top 100 in Beauty ) 321 in Face Serums |