| ASIN | B00VQCBTXS |
| ASIN | B00VQCBTXS |
| Batteries Included? | No |
| Batteries Required? | No |
| Best Sellers Rank | #5,948 in Tools & Home Improvement ( See Top 100 in Tools & Home Improvement ) #241 in Power Drill Bit Sets |